Author: K***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lindo
顏色: 藍色
Price: HK$977.00
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C58 Pro |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw2411287316073444 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 9864770 people said the quality is very good!
Author: K***a
Date:
Review: Lindo
顏色: 藍色
Author: n***2
Date:
Review: SHEINで、かつ1万ちょっとでスマホってだいぶ不安ではあったけどなんなく使えるし、説明書も日本語で書いてあったから買ってよかった!!早速第五人格やる!!!カクつくかもしれないけどやる!!そのために買った!!マイクラもやる!!
顏色: 綠色
Author: こ***⑮
Date:
Review: とてもよかったです!!!!!!!!!!
顏色: 藍色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.